BLOG 37

13.08.13 | Odcinek 3, "Egzorcyzmy Doktora Skacza"

Oto przed Wami nowe 37:

Poza tym - na kanale MiastoFatum czeka na Was specjalny, pilotażowy odcinek Gabinetu Doktora Skacza, zapowiadający całkiem nowe serie! I pamiętajcie 4 odcinek 37 już "Niebawem" ™ ;)


03.08.13 | 13.08.2013

Egzorcyzmy Doktora Skacza. Trzecia część epickiej sagi. Już 13.08.2013, tylko na kanale YT MaxFloRecTV.
Mały przedsmak nadchodzącej opowieści w poniższym trailerze, 10 dni jeszcze wytrzymacie:

Przypominam że to nie wszystko co przygotowaliśmy na premierę, a więc bądźcie czujni. Coś może Was niespodziewanie zaskaczyć w mieście Fatum. Idziemy siać drzewa dalej.


03.07.13 | 111 dni podmorskiej żeglugi.

140 ujęć. 19 postaci. 1332 godziny animowania. 27GB nagrań. "Egzorcyzmy Doktora Skacza" zostały ukończone. W całowicie nowej technologii, nowych scenografiach, z całkowicie nowymi postaciami. W FullHD.

Nie wątpiąc że większość z Was spodziewała się trzeciej części "37" wcześniej (i słusznie), stworzenie całej kreskówki całkowicie od zera (a to właśnie z Buką zrobiliśmy), przygotowanie nowej techniki animacji, wprowadzenie nowej technologii w praktyczny cykl produkcyjny - wszystko to wymagało kolosalnych nakładów czasu i pracy.

W 3 miesiące stworzyliśmy nowy świat od podstaw, w następne 3 wcieliliśmy go w życie. Po tym wszystkim jesteśmy pewni - stworzyliśmy najlepsze "37" w naszym wszechświecie (Oczywiście do czasu 4-go odcinka. Co do innych wszechświatów - pewności nie mamy). Z rozpędu możecie "37" nie rozpoznać (To nadal my!).

Praktycznych fanów którzy cierpliwie przebrnęli do tego momentu muszę po raz kolejny rozczarować brakiem konkretnej daty premiery - wciąż przygotowujemy z Buką na ten moment parę niespodzianek, jak również wszelkie spodziewane materiały pokroju trailerów, plaktów, etc. które w ciągu najbliższych dni powinny zacząć wypływać na FB Buki, moim Twitterze oraz MaxFlo, stopniowo zwiększając Wasze apetyty. Razem z trailerem poznacie datę premiery na kanale YT MaxFlo, natomiast teraz - przynajmniej wiecie już na co czekać... (Heh.)

Alleluja i do przodu. Siać drzewa.